Radca prawny Bielawa

12 24 kwietnia 2017

Wirtualne biuro

Wirtualne biuro (2)Biurem wirtualnym nazywamy specyficzną usługę polegającą na stuprocentowym outsourcingu obsługi biurowej. Implikuje to brak konieczności fizycznej obecności danego przedsiębiorstwa w tym miejscu.
Skutkiem tego jest możliwość znacznego zredukowania kosztów, które związane byłyby z ewentualnym wynajęciem lokalu oraz zatrudnieniem biurowych pracowników. Wirtualne biuro zapewnia zarejestrowanie obsługiwanego przedsiębiorstwa pod swoim własnym adresem. Skutkiem tego jest to, że osoby, które prowadzą działalność w swoim własnym domu mogą wykorzystać prestiż adresu jednego z biznesowych centrów. To samo tyczy się także mobilnych specjalistów różnego rodzaju.
Istnieje także wiele innych korzyści, jakie daje wykorzystywanie wirtualnych biur. Jedną z najłatwiejszych do zauważenia jest przydzielanie indywidualnych numerów telefonicznych, a także automatyczne odbieranie faksów i telefonów. Można do tego także doliczyć obsługę skrzynki mailowej i pośredniczenie w korespondencji jakiegokolwiek rodzaju.

About 

Related Articles