Radca prawny Bielawa

3 5 września 2018

Taśmy CuZu37

Szybka naprawa

Wielu rzeczy w domu może zabraknąć. Kawy, cukru, mąki. Możemy nie mieć wiertarki czy kombinerek, ale nigdy nie może zabraknąć nam taśmy klejącej.
Kiedy kolanko pod zlewem okaże się nieszczelne, tymczasowa pomoc nadejdzie właśnie w postaci taśmy. Zabezpieczy ona przed kolejnym przeciekaniem i pozwoli spokojnie pojechać do sklepu, bez zalewania mieszkania swojego i sąsiadów.
Kiedy mieliśmy stłuczkę, boczne lusterko ledwo się trzyma samochodu, a chwilowo nie stać nas na wymianę części, najlepszym wyjściem będzie użycie taśmy.
Nie ma lepszego sposobu naprawy szkody, kiedy potrzebna jest natychmiastowa pomoc.
To oczywiście najbardziej popularny sposób radzenia sobie z awariami. Dlatego tak ważne jest, aby mieć zawsze rolkę taśmy pod ręką.
W domu, w pracy, w samochodzie. Wszędzie tam, gdzie może okazać się niezbędna. Aby podkleić lub zabezpieczyć. Lub pożyczyć znajomemu.
Stary żart mówi, że jeśli użycie taśmy nie pomogło, to zapewne było jej za mało. A może to nie żart, tylko stwierdzenie faktu?

tagi: taśmy CuZu39Pb, taśmy transportowe Primacon, taśmy transportujące Primacon, Primacon taśmy transportujące, Primacon taśmy transportowe

About 

Related Articles