Radca prawny Bielawa

16 5 kwietnia 2022

Radca prawny Bielawa

Radca prawny

Niejednokrotnie w naszym życiu spotykają nas różne, często nieprzyjemne sytuacje oraz kłopoty. Niektóre z nich potrafimy sami rozwiązać, ale czasem nie obejdziemy się bez pomocy radcy prawnego. To dzięki tym ludziom jesteśmy w stanie pokonać przeciwności losu i poradzić sobie w sądzie.

W ofercie radca prawny Bielawa mamy opcję prawa cywilnego, czyli spraw o zapłatę lub przeciwko bankom oraz parabankom oraz reklamacyjne. To także sprawy o odszkodowanie, w tym zadośćuczynienie w sprawach błędów medycznych. Prawo rodzinne i opiekuńcze to kolejna dziedzina działalności radcy prawnego. Sprawy o rozwody, alimenty, podział majątku, wykonywanie władzy rodzicielskiej oraz uregulowanie kontaktów z dzieckiem. Kolejny dział to prawo pracy i ubezpieczeń społecznych czyli wszystko co związane jest ze sprawami o odszkodowania za np. mobbing lub odwołania od wypowiedzenia umowy o pracę.

Radca prawny może pełnić rolę mediatora w sprawie rozwodowej gdy rozstający się ludzie nie są w stanie polubownie załatwić spraw między sobą. W ofercie kancelarii jest także bezpłatna konsultacja, zanim zdecydujemy o współpracy podczas spraw sądowych. Niewątpliwie ktoś taki może nam oszczędzić spraw sądowych, źle odbijających się na dzieciach i uchronić je od stresu podczas rozwodu rodziców.

About 

Related Articles