Radca prawny Bielawa

7 30 października 2016

Posnet kasa fiskalna

posnet-kasa-fiskalna-7Obowiązujące w Polsce przepisy prawa zobowiązują coraz więcej podatników, którzy prowadzą sprzedaż dla osób fizycznych, do posiadania kas fiskalnych. Kasy fiskalne mogą być mobilne, jednostanowiskowe, wielostanowiskowe. Na naszym rynku jest wiele firm produkujących urządzenia fiskalne. Jedną z takich firm jest warszawska firma Posnet. Firma dostarcza kompletne urządzenia kasjerskie. Posnet kasa fiskalna to rozwiązanie sprawdzone, wytrzymałe i bardzo funkcjonalne. Posnet produkuje zarówno kasy mobilne, średnie, jak i systemowe.
Kasy mobilne zaprojektowane są z myślą o małych placówkach handlowych czy niewielkich punktach usługowych. Kasy z grupy średnich posiadają połączenie kasy fiskalnej z wagą elektroniczną. Z klawiatury można wywołać zerowanie szlaki, tarowanie. Wskazania wagi są zarówno na wyświetlaczu sprzedawcy, jak i klienta.
W średnich i dużych placówkach handlowych bardzo dobrze sprawdzają się systemowe kasy fiskalne Posnet. Umożliwiają zintegrowanie z szalką ważącą, bardzo dobrze współpracują z terminalem płatniczym.

About 

Related Articles