Radca prawny Bielawa

11 5 września 2018

1kv Przejezdne podesty

Podest

Miałem kiedyś wielki ogród. Rosły tam różne kwiaty, winorośla i krzewy. Bardzo często wieczorami do tego pięknego ogrodu schodzili się moi znajomi. Nieraz siedzieliśmy tak przy paru lampkach wina, aż do białego rana. Zawsze jednak był wyjątek. Gdy padał wielki deszcz robiło się wielkie błoto. Poruszanie się po takiej glebie nie było miłe i przyjemne.

Po paru dniach ulewy mój zanajomy stwierdził, że trzeba coś z tym zrobić. Zaproponował podesty, które są wykonane z wysokiej jakości drewna, zapewniają trwałość i odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia oraz zadrapania.
Podobno produkt ten to sposób na trwałe, stabilne podłoże, przygotowane na terenie ogrodu. Poszczególne elementy składowe możesz łączyć w nieskończoność, a najlepsze są podesty na zatrzask.
Następnego dnia pobiegłem do najbliższego sklepu i kupiłem nowe, brązowe, podesty zatrzaskowe.
Po zamontowaniu zostało tyle, że mogę jeszcze położyć na taras, na balkon, na miejsca nasłonecznione, przy basenie i oczku wodnym.
To fajny, praktyczny produkt.

kluczowe słowa: Audyt wewnętrzny GHP, GMP, HACCP – poradnik praktyczny, Pomiary metodą Tegova, Przyczepka samochodowa WNP Suski, decyzja deklaratoryjna

About 

Related Articles